Vyndariai

Heinz Eifel yra šio vokiško vyno prekės ženklo savininkas. Jo vynas yra gaminamas iš aukščiausios kokybės vynuogių, naudojant moderniausias technologijas. Priešingai nei daugelis vyndarių, pats Heinz Eifel kontroliuoja visą vyno gamybos procesą – nuo vynuogės iki išpilstymo į butelius.

Eifel šeima vynuoges, ir ypatingai Riesling, vynui augina nuo 1642 m. Rieslingo vynuogei labai svarbu klimatas, vieta, dirvožemis ir vyndario įgūdžiai. Ant stačių šlaitų, besileidžiančių link Mozelio, auganti Riesling vynuogė terpsta idealiame mikroklimate.

Gerbdamas šeimos tradicijas ir tūkstančių metų vyno kultūrą, Heinzas Eifelis 1979 m. įkūrė Römerhof vyninę Trittenheime, Moselio slėnio širdyje. Su dukros Anne Eifel-Spohr, kuri 2000 m. liepos mėn. įgijo vynininkystės diplomą Geisenheimo universitete, pagalba šeima nusprendė gaminti aukščiausios kokybės vynus, atspindinčius išskirtinį vyno charakterį.  Jų bendradarbiavimas remiasi pagarba tradicijoms ir jaunosios vyndarės Anne įkvėpimu.

Anne Eifel Spohr yra Heinzo Eifelio dukra. Ji vynininkės vardą užsitikrino 2000 m. liepą, kai įgijio vynininkystės diplomą Geisenheimo universitete. Ji yra pagrindinė vynininkė savo tėvo ūkyje ir  Eifel-Pfeiffer ūkyje.

 

„Weingut Spohr“ vynuogynai yra Worms-Abenheim savivaldybėje (Wonnegau srityje), Vokietijos vynuogių auginimo regione Reinhessen. Jam vadovauja Annes vyras Christianas Spohras. Vynuogynai užima 26 ha Abenheimo ir Bechtheimo bendruomenėse, taip pat Vormso viengungiuose Liebfrauenstift-Kirchenstück. Jie apsodinti baltojo vyno veislėmis „Riesling“, „Pinot Blanc“, „Pinot Gris“, „Chardonnay“, „Morio-Muscat“ ir „Scheurebe“ bei raudonojo vyno veislėmis „Pinot Noir“, „Dornfelder“, „Portugieser“, „St. Laurent“, „Trollinger“ ir „Cabernet Sauvignon“. „Weingut Spohr“ taip pat gamina ir buteliuose fermentuotus putojančius vynus.

Lietuvoje vyną atstovauja mūsų komanda – vyno ekspertė Kristina ir Lina. Mes esame čia, kad patartumėm ir padėtumėm rasti tai, kas labiausiai tinka Jums.

Susipažinkite su šiais vyndarystės šedevrais.